Please wait...
Aby przedłużyć ważność twojego konta, skontaktuj się z nami
28 May 2024

Seller

Buyer Load buyer

Branch / Shipping address expand

Payer expand

noProduct/Service nameQuantityUnit

one thousand,thousands,thousands||million,millions,millions||billion,billions,billions
zero,one,two,three,four,five,six,seven,eight,nine||ten,eleven,twelve,thirteen,fourteen,fifteen,sixteen,seventeen,eighteen,nineteen||twenty,thirty,fourty,fifty,sixty,seventy,eighty,ninety||one hundred,two hundred,three hundred,four hundreed,five hundred,six hundred,seven hundred,eight hundred,nine hundred
You must choose a client in order to choose a branch
Enter the NIP
Enter the authorisation code
The entered code is invalid
Insufficient amount of the product
The client has been saved
Enter the client name
Select the payment method
Select the shipping method
Select the currency
Enter the seller name
Enter the buyer name
Enter the issue date
Enter issue place
Enter the invoice no.
The invoice has been added
The document does not exist
The invoice has been sent
Enter the e-mail address
Cannot add the product, it has already been added.
Add products to the invoiceZamówienie online jest jednym z etapów realizacji każdej transakcji. Składa się go do producenta lub kontrahenta z opisem przedmiotu zamówienia, terminu realizacji oraz miejscem dostawy.
Formularz zamówienia, który jest dostępny na afaktury.pl ułatwia i przyspiesza transakcję. Wpisać można go ręcznie lub skorzystać z szybkiej opcji zamiany oferty handlowej w zamówienie.
Wystawianie zamówień oraz robienie zamówień po angielsku czy w innych językach jest proste i szybkie. Za pomocą jednego kliknięcia dokument może być przetłumaczony na wybrane języki.
Dokument zamówienia można zapisać do bazy tworząc tym samym jego pełną historię.
Jednocześnie jest możliwość edycji, poprawy, zmiany tegoż dokumentu bez potrzeby wypisywania go od nowa.Utworzone zamówienie można wydrukować, zapisać w formie pdf lub wysłać emailem.
Kolejną zaletą zamówień online w afaktury.pl jest szybka możliwość, jednym kliknięciem zrobienie z niego faktury proformy, zaliczkowej, vat czy rachunku.Ta opcja zaoszczędzi nam czas na kolejnym wpisywaniu tych samych danych po raz wtóry.
Wartością dodatnią dla tworzenia tego typu dokumentów online jest dostęp i podgląd w każdym miejscu. Zawsze możemy skontrolować ilość, adres i inne dane jak również poprzez internetowy dostęp stworzyć zamówienie i wysłać je będąc niemalże wszędzie i o każdej porze.Dzięki afaktury.pl robienie zamówień jest czynnością prostą i szybką. Z formularzem poradzi sobie każda osoba a uzyskany efekt będzie można szybko przekazać kontrahentowi dzięki temu, że możemy wygenerować zamówienie pdf lub wysłać mailem.